TAROT Romania
Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» ETALARE TAROT UNGURESC
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptySam Sept 17, 2011 1:47 am Scris de soare ana maria

» Nou venita, o propunere
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyVin Iul 01, 2011 5:50 pm Scris de Isoniahtar

» Controlul premonitiilor?
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyMier Feb 09, 2011 11:50 am Scris de Isoniahtar

» Cum determinati timpul?
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyMier Feb 09, 2011 11:30 am Scris de Isoniahtar

» istoria tarotului
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptySam Dec 04, 2010 4:27 pm Scris de Isoniahtar

» Pachetul de Tarot - Arcana Majora
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyMar Noi 23, 2010 12:28 pm Scris de Isoniahtar

» PACHETUL MEU / PACHETELE MELE
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyMier Iul 07, 2010 1:39 pm Scris de Dama de verde

» Cat de importanta e religia in viata voastra?
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyVin Iul 02, 2010 9:03 pm Scris de Isoniahtar

» tarot unguresc
Conteaza pachetul, sau interpretarea? EmptyVin Iul 02, 2010 8:57 pm Scris de Isoniahtar

Navigare
 Portal
 Index
 Membri
 Profil
 FAQ
 Cautare
Parteneri
forum gratuit

Conteaza pachetul, sau interpretarea?

In jos

Cate pachete folositi in mod regulat?

Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap64%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 64% 
[ 9 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap7%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 7% 
[ 1 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap14%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap0%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap14%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 14% 
[ 2 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap0%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_lcap0%Conteaza pachetul, sau interpretarea? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
 
Total voturi : 14
Inapoi
 
 

Conteaza pachetul, sau interpretarea? Empty Conteaza pachetul, sau interpretarea?

Mesaj Scris de Isoniahtar Mier Iul 30, 2008 8:20 pm

Ce este mai important? Felul in care se citeste, cartile care se folosesc? Sau doar interpretarea din final este relevanta?

Isoniahtar
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 44
Varsta : 38
Localizare : Tg. Mures
Data de inscriere : 23/01/2008

http://resonkido.blogspot.com

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum